Mecz o przełamanie?

• autor: stalone, 2011-04-29 10:43

Już w niedzielę o godz. 15 w Jasieńcu, z miejscową Kraską zmierzy się nasza drużyna o kolejne punkty w klasie A. Będzie to mecz drużyn, którym ostatnio nie bardzo wiedzie się w lidze. My w ostatnich trzech meczach zdobyliśmy 1 pkt tracąc gole w samych końcówkach  pojedynków, jeśli zaś chodzi o zespół Kraski to drużyna ta ostatnio przegrała trzy mecze z rzędu. Dlatego pojedynek ten ważny będzie w kontekście układu tabeli i być może pozwoli jednej z drużyn  złapać "oddech". Zresztą zespół z Jasieńca na wiosnę zdobył tylko 3 pkt i z pewnością będzie się starał powiększyć ten dorobek kosztem naszej drużyny.

Jeśli chodzi o nasz team to z pewnością musimy wykazać większą koncentrację i rozwagę, zwłaszcza w końcówkach - być może wtedy uda się osiągnąć dobry wynik. Liczymy na dobry mecz i 3 pkt